Miks on seo teenus vajalik?

SEO teenuse eesmärk on teha veebileht nähtavaks ning arusaadavaks nii inimestele kui otsingumootorite robotitele. Otsingumootoritele optimeerimine aitab robotil aru saada sinu kodulehel pakutavatest teenustest ning toodetest ning tõstab sinu lehekülje positsiooni google`is. Järgnevalt loetleme ära peamised põhjused, miks peaksid SEO teenust kasutama.

Rohkem veebilehe külastajaid

Mida eespool on sinu veebileht google`is sulle oluliste märksõnadega, seda rohkem külastajaid sa oma lehele saad. Statistiliselt on tõestatud, et olles teatud märksõnaga esimesel kohal, külastab sinu veebilehte 27,5% otsingu teinud inimestest. See tähendab seda, et iga 100 otsingu kohta, saad oma leheküljele 27-28 inimest. Mida madalamal kohal oled, seda vähem liiklust oma lehel näed.

Suurem nähtavus

SEO teeb sinu brändi, veebilehe või ettevõtte nähtavaks. Mida rohkemates otsingutes välja tuled, seda rohkem saad ennast potentsiaalsetele klientidele nähtavaks teha. Statistika järgi on vaja viite kuni seitset näitamist enne kui sa inimesele meelde jääd. SEO parandab oluliselt sinu nähtavust veebis.

SEO loob usaldusväärsust

Üheks SEO optimeerimise ülesandeks on luua veebilehele tugev vundament, mis tagaks suurepärase kasutajamugavuse ning oleks veebis kergesti leitav. Internetis nähtav olemine loob potentsiaalsele kliendile pildi usaldusväärsest ning edukast ettevõttest.

Google`ist tulnud külastused on väärtuslikumad

Potentsiaalsed kliendid otsivad pidevalt internetist sinu tooteid või teenuseid. SEO aitab neil sinu veebilehe üles leida just ostuteekonna õiges punktis.

Investeering tulevikku

Otsingumootorite optimeerimine on investeering tulevikku. Tõenäoliselt oled juba aru saanud, et SEO on protsess ning selle efekt ei avaldu tavaliselt üleöö. Küll, aga saad tulevikus nautida tasuta liiklust ennenägematuks ajaperioodiks.

Kokkuvõte

Need on pelgalt mõningad näited, miks SEO-sse investeerimine peaks iga ettevõtte turundusstrateegiasse kuuluma. Kui sa sellega tegelenud pole, siis viimane aeg alustada, sest sinu konkurendid on seda juba teinud.


Hinnapakkumise saamiseks täitke ära allolev vorm ning võtame sinuga 24 tunni jooksul ühendust. Koostame teie veebilehele analüüsi ning teeme teile pakkumise.